about_img
Biz Kimiz?

Guru Yemişçi

Kurulduğu zamandan itibaren vizyonu, misyonu ve hedefleriyle her geçen gün gelişen şirketimiz, gerçekleştirdiğimiz girişimlerle daha da yenilikçi noktalara taşınmıştır.

Genç ve dinamik ekibimizin ortaya koyduğu azim, samimiyet ve hizmet anlayışındaki kalite sayesinde, günümüz teknolojisi ve trendlerini yakından takip ederek, yenilikçi ürün anlayışımızı her zaman güncel tutuyoruz.

En büyük hedefimiz; lezzeti dünyaca ispatlanmış toprağımızın eşsiz nimetleri ile, tedarik zinciri yönetiminin en ince hususlarını harmanlamak ve tüm Dünya tarafından tanınan markalar yaratmaktır.

Genç ve dinamik ekibimiz, Ar-Ge birimimizle entegre çalışarak bu ürünlerin son tüketiciye ulaşmasını sağlamaktadır.

Bunun yanı sıra e-ticaret ve perakende mağazacılık alanında gerçekleştirdiğimiz yatırımlar sayesinde tüketicilerimize daha yakın olmayı hedefledik. guruyemisci.com online alışveriş sitemizde kuruyemişin yanı sıra, birçok organik ve sağlıklı atıştırmalık ürünleri de sizlerle buluşturuyoruz.

Şirketimiz bugün de değişime ve yeniliklere açık bir şekilde büyümesini sürdürmekte; Avrupa, Avustralya ve Ortadoğu gibi bölgelere ihracat yaparak ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

shape44
shape45
shape46
shape47
shape48
shape49
shape50
Guru Yemişçi'yi

Neden Tercih Etmelisiniz?

icon1
Doğal Ürünler

Dalından sofranıza ulaşan doğal ürün yelpazesi.

icon2
Sağlıklı Kurutulmuş Ürünler

Taptaze toplanmış meyveleri doğru yöntemlerle kurutuyoruz.

icon3
Taze Çekilmiş Kahveler

Çekirdek halinde stokladığımız kahveleri sizlere taze çekiyoruz.

icon4
ISO ve Helal Gıda Sertifikası

Güvenirliğimizi kanıtlayan ISO ve Helal Gıda sertifikalarına sahibiz.